Destek Hattı

İkiz Alev Yolculuğunuzda Sizlerleyim…………….

“Birlikte daha güçlüyüz”

İkiz Alev Yolculuğu Neden Zor…

İkiz Alev yolculuğu ruhani bir yolculuk olduğu için sadece bunu yaşayan kişinin anlayabileceği ve sadece deneyim ile anlamladırabileceği özel bir kavramdır İkiz Alev Kocu demek, kendi sürecinizi yaşamanıza izin verirken size destek olan, ikiz alevler konusunda bilgi, deneyim ve özerkliğe sahip olan kişidir. Herhangi biri asla ikiz alev koçu olamaz. Neden bir koça veya mentoraOkumaya devam edin “İkiz Alev Yolculuğu Neden Zor…”

İkiz Alevler Neden Özeldir

Her insan kendine has yapısı ile biricik ve özeldir ama sen eşsizsin. İkiz Alevler bu dünyaya belirli bir amaç için gelmiş 144 bin ruhu temsil eder. Herkes ikiz alev gibi hissedebilir ama herkes ikiz alev olamaz. Bundan dolayı eşsiz, bundan dolayı farklısın, bundan dolayı bu site var. Neden İkiz Alev olmak farklıdır Çünkü sen hemOkumaya devam edin “İkiz Alevler Neden Özeldir”

Sen de KENDİNİ Keşfet….

Belki kendini çok iyi tanıdığını düşünüyorsun fakat hep gözlemlediğim şey ikiz alev öncesi ve sonrası diye iki farklı kişi olduğu Sen de ne yaşadığını merak ediyorsan ve sorularına cevap arıyorsan ikiz alev çalışmalarına katılabilirsin… Birlikte daha güçlüyüz…. Bunun için ne yapmalısın? Goodsoul isimli işletme çatısı altında topladığımız ikiz alevlerin olduğu networke ücretli olarak üye olmalısın.Okumaya devam edin “Sen de KENDİNİ Keşfet….”


Blogumu Takip Edin

Yeni içerik doğrudan gelen kutunuza iletilsin.